Прави пари! Мапа на сопственикот! Направете пари од овој сајт тука.

Any.do задача листа & To-do листа, Андроид

Any.do задача листа & To-do листа, Андроид

Милиони луѓе во светот користат Any.do задача листа & To-do List-Android to capture ideas, нешта да се направи, и да соработуваат со луѓето околу нив. Од планирате вашиот следен одмор да организира еден голем проект на работа или споделување намирници листа со некој близок – Any.do го прави лесно да се задржи на вашиот живот организирани на едно место. Any.do беспрекорно синхронизира помеѓу Вашиот мобилен, десктоп, веб и таблет, па да, и сите околу вас, може да ја пристапите од било каде.

Any.do беспрекорно синхронизира помеѓу Вашиот мобилен, десктоп, веб и таблет, па да, и сите околу вас, може да ја пристапите од било каде.

Нашата клучна задача планер карактеристики вклучуваат: Бесшевни облак синхронизирате, препознавање на говор, индивидуализира време и локација потсетници, заеднички задачи, мултимедијални белешки, и гест на поддршка.

*Именуван "Топ 10 -Мора Да има стан "од страна на Њујорк тајмс*

Направи секој ден успех со Any.do:

Чисти и паметни дизајн ви држи фокусирани на вашите цели во текот на денот
Соработуваат со колегите, пријатели, и сопружниците да се работите заедно
Ажурирање намирници листи, задолженија, и листи "Мед Направете во реално време со вашиот сопружник и семејство
Закачите видео, аудио, фото и Dropbox датотеки на било која задача
Постави периодични задачи за редовно закажана за довршување
Пристап до сите ваши листи дома, канцеларија, или во движење. Вашиот менаџер Any.do задача останува совршено синхронизирани на вашиот мобилен телефон, веб апликација, или Хром
Интуитивен drag and drop, лизгајте да се заврши, и промешајте за да се отстрани направи Any.do одлична планер за организирање на задачи побрзо
Го користите гласот влез зборуваш задачи во листа, или тип со нашите моќни автоматското сугерираат
Any.do Момент, нашите широко пофали дневен планер, ќе го направи управување со вашиот живот забавно повторно

Кога ќе се справи со работа, семејство, и личниот живот на едно место, ви заврши имаат многу повеќе време за она што е важно.
Ако сте вистински про, Any.do добива дури и подобро со Премиум претплата
**Специјални лансирање цена за многу кратко време само $2.99/ месец или $26.99/ година**
(Редовно $4.99/ месец или $49.99/ година)

Уживаат во неограничен број на бесплатни Any.do одликува над, плус:
Низа од посебен боја теми
Целосно индивидуализира потсетници за ништо од двонеделното средби на секој-друг-ден телефон повици на мама
Локациски базирани потсетници кои се појавуваат точно кога и каде ви се потребни
Приоритет за поддршка од нашите во куќата тим на експерти Any.do

Премиум претплата се наплаќа од вашата кредитна картичка преку вашиот профил во Google Play. Вашата претплата автоматски ќе се обнови, освен ако не се откаже најмалку 24 часа пред крајот на тековниот период. Можете да ја откажете во секое време, но не можеме да издаде наплата за било плати периоди кои веќе биле фактурирани. Управување со вашите претплатници во поставките на сметката по купувањето.

Големина:10.7МБ

[themify_button style=xlarge green embossedlink=”http://techandapps.com/download/apk/com.anydo.apk” ]Преземи[/themify_button]

 

Дали сте од Нигерија? Не пропуштајте Yakata денес.