Bej para! Pronarët e sitit! Make Money Nga kjo faqe këtu.

Any.do Task List & Për të bërë listë-pagese

Any.do Task List & Për të bërë listë-pagese

Miliona të gjithë botën përdorin Any.do Task Lista & To-do List-Android to capture ideas, gjera per te bere, dhe bashkëpunojnë me njerëzit rreth tyre. Nga planifikimi pushimet tuaja të ardhshme për organizimin e një projekt të madh në punë ose ndarjen e një listë ushqimore me një të dashur – Any.do bën të lehtë për të mbajtur jetën tuaj të organizuar në një vend. Any.do seamlessly sinkronizon mes celularin tuaj, desktop, web dhe tabletë kështu ju, dhe të gjithë rreth jush, mund të hyni në atë nga kudo.

Any.do seamlessly sinkronizon mes celularin tuaj, desktop, web dhe tabletë kështu ju, dhe të gjithë rreth jush, mund të hyni në atë nga kudo.

Tona tipare kryesore detyrë projektues përfshijnë: seamless re sync, njohjen e të folurit, Ora përshtatshëm dhe përkujtesa vendndodhjen, Detyrat e përbashkëta, shënime multimedia, dhe mbështetje gjest.

*Quajtur një "Top 10 Duhet të ketë App "nga New York Times*

Bëni çdo ditë një sukses me Any.do:

Dizajn të pastër dhe i zgjuar ju mban të fokusuar në qëllimet tuaja për ditë
Bashkëpunojnë me kolegët, miq, dhe bashkëshortët për të marrë gjërat e bërë së bashku
Listat Update ushqimore, punët, dhe listat 'Honey A "në kohë reale me bashkëshortin tuaj dhe familjen
Bashkangjit video të, Audio, foto dhe Dropbox fotografi në çdo detyrë
Set detyra të përsëritur për të caktuar rregullisht todo-së
Hyni në të gjitha listat tuaja në shtëpi, Zyra, ose në lëvizje. Menaxheri juaj detyrë Any.do qëndron synced në mënyrë të përkryer në celularin tuaj, web app, ose Chrome
Drag and drop Intuitive, shpullë për të përfunduar, dhe shkundur për të hequr të Any.do një projektues të madhe për organizimin e detyrave më të shpejtë
Përdorni hyrjen zë të flasin të detyrave në një listë, ose të tipit me tonë të fuqishëm auto-sugjerojnë funksion
Any.do Moment, projektues ynë vlerësuar gjerësisht përditshme, do të bëjë menaxhimin e fun tuaj të jetës përsëri

Kur ju të trajtojë punë, familje, dhe jeta personale në një vend, ju deri në fund të paturit e një shumë më shumë kohë për çfarë ka rëndësi.
Nëse ju jeni një pro vërtetë, Any.do merr edhe më të mirë me një abonim Premium
**Çmim të veçantë nisjen për një kohë të kufizuar vetëm $2.99/ muaj ose $26.99/ vit**
(Rregullisht $4.99/ muaj ose $49.99/ vit)

Gëzojnë një sasi të pakufizuar të Any.do lirë karakteristikat e mësipërme, plus:
Një grup i temave të veçanta me ngjyra
Lajmërimeve Fully customizable për asgjë nga takimet dy-javore për çdo-tjeter-ditë telefonata për mami
Vendndodhja bazuara lajmërimeve që pop up saktësisht se kur dhe ku keni nevojë për to
Mbështetja prioritet nga tonë në shtëpi ekipin e ekspertëve Any.do

Abonimet premium do të ngarkohet në kartën tuaj të kreditit përmes llogarinë tuaj të Google Play. Abonimin tuaj automatikisht do të rinovojë nëse e anuluara të paktën 24 orë përpara në fund të periudhës aktuale. Ju mund të anuloni në çdo kohë, por ne jemi në gjendje për të nxjerrë rimbursimet për çdo periudhë paguajnë që tashmë janë faturuar. Menaxhuar abonimet tuaja në parametrat e llogarisë pas blerjes.

Madhësi:10.7MB

[themify_button style=xlarge green embossedlink=”http://techandapps.com/download/apk/com.anydo.apk” ]Shkarko[/themify_button]

 

A jeni nga Nigeria? Mos e humbisni Yakata sot.